Služby k doménám

Doména je jednoznačný identifikátor počítače připojeného do internetu. Příkladem doménového jména je inhosting.cz. Před registrací domény je nutné ověřit, jestli je požadovaná doména volná.

K doménám Vám nabízíme následující služby:

 • Registrace domény

  Zařídíme Vám registraci domény k webhostingu. Náš aktuální ceník domén naleznete zde. Registraci domén nabízíme pouze k webhostingu, samotné domény neregistrujeme.

 • Převod domény

  Převedení domény od vašeho registrátora k našemu (pokud máte již doménu registrovanou jinde). Poplatky za doménu se poté řídí naším ceníkem. Tuto službu nabízíme také jen k webhostingu.

 • Parkování domény

  Slouží k zaparkování domény na naše servery (bez webhostingu). Zákazník potom využívá naše DNS servery a pomocí naší administrace může u domény spravovat online DNS záznamy. Tuto službu nabízíme zdarma.

 • Alias k doméně

  K již existujícímu webhostingu nabízíme zřízení doménového aliasu k hlavní doméně. Hlavní doména může být například inhosting.cz a alias in-hosting.cz. Můžeme buď doménový alias přesměrovat na hlavní doménu nebo na obou doménách zobrazovat stejný obsah. K základní variantě webhostingu nabízíme 2 doménové aliasy zdarma.

Pro objednání některé z uvedených služeb pokračujte k objednávce.

Inhosting.cz (www.inhosting.cz) Copyright © 2023
Pylons POWERED